2012/09/05

I recommend...#4 / Polecam...#4

SHUTTER ISLAND/
WYSPA TAJEMNIC
 
From Oscars-winning director Martin Scorsese, "Shutter Island" is the story of two U.S. marshals, Teddy Daniels (Leonardo DiCaprio) and Chuck Aule (Mark Ruffalo), who are summoned to a remote and barren island off the cost of Massachusetts to investigate the mysterious disappearance of a murderess from the island's fortress-like hospital for the criminally insane.(source:comingsoon)
▬▬▬▬▬
 
Akcja filmu rozgrywa się w 1954 roku na pięknej wyspie Zatoki Bostońskiej. W tak bajecznym miejscu znajduje się szpital dla obłąkanych przestępców. Na wyspie będzie prowadzone śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia jednej z pacjentek. Sprawa jest prowadzona przez federalnych szeryfów Tedda i Chucka. Kobieta zniknęła z pokoju, który był zamknięty, a w oknach były kraty. Pozostała po niej tylko zaszyfrowana wiadomość. Nad wyspę nadciąga huragan i łączność z resztą świata zostaje zerwana.(źródło:filmweb)

 Made by DUDI_05

 


8 comments:

 1. I love that movie :3

  ReplyDelete
 2. Ehe I like it..It's so amazing =)

  ReplyDelete
 3. ogladalam juz chyba z 3 razy :D uwielbiam tego typu filmy, w ktorych dopiero na samym koncu zaczynasz rozumiec o co w calym filmie chodzilo :)

  ReplyDelete
 4. Looks good, Kinda creepy tho :L xx

  ReplyDelete
 5. Anonymous4/05/2013

  Leonardo ♥
  It seems cool...

  ReplyDelete
 6. I remember seeing this trailer a while back when i was little, i was so scared of it!

  ReplyDelete
 7. DiCaprio is the best actor ever :D

  ReplyDelete

Share your opinion / Podziel się swoją opinią