2012/11/08

I recommend...#13 / Polecam...#13

STEP UP 3D

When Moose and his best friend, Camille , arrive for their freshman year at New York University in downtown Manhattan, Moose follows a man with a cool pair of sneakers and ends up beating a popular street dancer in a battle. His surprising win earns the attention of Luke (Rick Malambri), who invites Moose to join his "Pirates" crew of dancers, who all practice and room together in an urban dance commune. Moose agrees and tries to juggle his college responsibilities with his new dance family, which also includes a slightly mysterious woman named Natalie. The Pirates must win a series of dance competitions in order to raise enough money to save the nearly foreclosed building they call home.(source:imdb.com)
 ▬▬▬▬
Luke jest tancerzem ulicznym. Jego dom to stary magazyn w Nowym Jorku. Miejsce to jest rajem dla młodych ludzi z całego świata, którzy kochają taniec i muzykę. Jedyną rodziną Luke’a są członkowie grupy House of Pirates, z którymi codziennie ćwiczy, aby pokonać swoich odwiecznych rywali z konkurującej ekipy House of Samurai. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie  i Moose’a. Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw. W ostatnim momencie z pomocą przychodzą sprowadzeni przez Moose’a starzy członkowie ekipy z Maryland School of Arts. Czy zdążą jeszcze przygotować się do zwycięstwa w turnieju?(źródło:filmweb.pl)

Made by DUDI_05

10 comments:

 1. Świetny! Najlepsza część to moim zdaniem właśnie 3-ka :)

  ReplyDelete
 2. Super się przedstawia, ale jestem ciekawa jak to będzie z resztą filmu : )

  ReplyDelete
 3. nie lubię filmów o gołych spoconych ludziach...xD
  za takim tańcem też nie przepadam,
  :P

  ReplyDelete
 4. @MistAsh: Nie wiesz, co tracisz heh ;D Film naprawdę fajny, taniec imponujący (efekty 3D w kinie były jak na chwilę obecną najlepsze)i sorry ale brak tam jak to ujęłaś "gołych, spoconych ludzi" ;D

  ReplyDelete
 5. Dokładnie zgadzam się z OLAdvb.! Masz rację śliczny film. Polecam jeśli ktoś nie oglądał. ;))

  ReplyDelete
 6. this is a great movie!!!!

  ReplyDelete
 7. Anonymous4/05/2013

  WOW!!! Lol ♥

  ReplyDelete

Share your opinion / Podziel się swoją opinią