2012/11/20

I recommend...#15 / Polecam... #15

 Wolf Creek

Just when you thought it was safe to go hiking in the bushes again...along comes Mick Taylor. Kristy, Ben and Liz are three pals in their twenties who set out to hike through the scenic Wolf Creek National Park in the Australian Outback. The trouble begins when they get back only to find that their car won't start. The trio think they have a way out when they run into a local bushman named Mick Taylor. Wait until you get a load of what Mick has in store for them. Their troubles have just begun. (source:imdb.com)
▬▬▬▬▬
Grupa przyjaciół odbywa podróż po przepięknych pustkowiach Australii. Wracając do Sydney zatrzymują się w interesujących ich miejscach. Jednym z takich miejsc jest krater Wolf Creek, największy krater stworzony przez meteoryt na Ziemi. Gdy chcą ruszyć w dalszą drogę, okazuje się, że ich auto odmówiło posłuszeństawa i są zmuszeni do przeczekania nocy na pustkowiu. Okazało się jednak, że mają trochę szczęścia, ponieważ znalazł ich pewien mężczyzna i zaoferował im swoją pomoc. Jak się później okazuje wcale nie działał on bezinteresownie... (źródło:filmweb.pl)

Made by DUDI_05 

 

9 comments:

 1. Świetny film ! Biorąc pod uwagę, że jest oparty na prawdziwych wydarzeniach - to jakaś totalna masakra O_O ...Aż dziwi, że takie rzeczy mają miejsce w realnym świecie. Polecam!

  ReplyDelete
 2. zapowiada się strasznie...

  ReplyDelete
 3. Thanks for the post, although I can't really watch scary movies, aha I always get way too freaked out! - applemartini

  http://stard0llsecrets.blogspot.ca/

  ReplyDelete
 4. Anonymous11/21/2012

  Not a big fan of horror movies so I don't think I'll watch it

  ReplyDelete
 5. I LOVE HORRORS, SO I'LL SEE IT! :D

  ReplyDelete
 6. Jak ja nie lubię tego typu filmów, ponieważ mówią one o LUDZIACH. Oglądając zwiastun zauważyłam, że film jest podobny do filmu meksykańska masakra piłą motorową : DD

  ReplyDelete
 7. Film zapowiada się fajny, musze obejrzeć :D

  ReplyDelete
 8. This looks scary! Love horror movie!!

  ReplyDelete
 9. Anonymous4/12/2013

  HOROR ♥

  ReplyDelete

Share your opinion / Podziel się swoją opinią