2012/11/10

Important / Ważne

Hey girls ;)  If you want to win the November Top Commentator award 
and get 50 sd - please do not cheat ;)
Do not comment old freebies or hot buys - there is no reason to do that -
 we have November  and they are not available anymore ;) 
I know, I know... The more comments you write - the higher position in TC you have ;)
But be honest - we enjoy reading your real feedback :)
Hugs and kisses - have a nice weekend! 
▬▬▬▬
Cześć dziewczyny! Jeśli chcecie wygrać nagrodę Top Komentatora Listopada i 
dostać 50 sd - proszę nie naginajcie zasad ;)
Nie komentujcie starych wpisów dotyczących  darmówek czy hot buysów z zamierzchłej
przeszłości -  mamy listopad i masę bieżących wpisów do komentowania ;)
Tak wiem... Im więcej komentarzy - tym wyższa pozycja na liście TK ;)
Ale my czekamy na prawdziwy odzew, dyskusje z waszej strony :)
Trzymajcie się i miłego weekendu życzę!

   


9 comments:

 1. Mnie też to dobija (nie wiem czy nie złamałam jakiejś zasady, ale wydaje mi się, że nie ), gdy dziewczyny komentują ten sam post 2 razy. Rozumiem jeśli 2,3 razy się to zdarzy ! Ale nie zawsze !np. nie chce obrazić, więc nie wymienię z niku, ale ta osoba już mnie tak dobija swoimi komentarzami ! Najpierw napisze coś i potem dopowie w nowym komentarz. Na pierwszy rzut oka jest ok, ale jak w paru postach pod rząd TO COŚ JEST NIE TAK !

  ReplyDelete
 2. Its annoying when people do that. I comment on topics with my opinions and if i happened to win a contest, its a bonus! But i would never do it for a selfish reason. Lets hope this stops now you have posted about it :)x

  ReplyDelete
 3. @Eneril Dil : Wiem i dziękuję, że też zwróciłaś na to uwagę. To również nie jest w porządku. Co innego jak jest to odpowiedź na komentarz jakiejś osoby a co innego jak działa to na zasadzie 1- "Może to kupię" , 2 - "A może jednak nie..." 3- "Jednak kupiłam"
  To tylko przykład ale rzeczywiście zauważyłam to zjawisko. Świetna sprawa, że coraz więcej ludzi się udziela ale martwi mnie to, że te osoby,które do tej pory odebrały swoją nagrodę za komentowanie - już nas niestety nie odwiedzają albo robią to sporadycznie ;) Nie o to dokładnie chodziło mi gdy ustanawiałam nagrodę i listę TK. Macie jakieś pomysły , sugestie jak to ulepszyć? Albo jak przyciągnąć ludzi do komentowania ? Odbieram sygnały, że czyta nas naprawdę sporo ludzi ale niestety tylko nieliczna część się wypowiada ;(

  ReplyDelete
 4. @Carrie.Rose : I hope so too :)And I really want to believe people comment because they like our blog and not because they can win sth ;)Like you said ' winning sth is a bonus' :)

  ReplyDelete
 5. ja nie mam zamiaru przestawać komentować :)
  mam nadzieję że nie łamię zasad komentowania i robię wszystko na bieżąco, zdarza mi się coś skomentować 2 góra 3 razy ale mam nadzieję że mówiąc"ta osoba" nie macie na myśli mnie.
  Niektórzy chcą po prostu "wygryźć" innych z listy TK

  ReplyDelete
 6. Anonymous11/10/2012

  I'm very excited though for top commentor. but as for now, i am losing ;(

  ReplyDelete
 7. @MistAsh: Nie miałam na myśli ciebie :) Spokojna głowa ;D Owszem każdemu się to zdarza - ale miałam na myśli coś bardziej złożonego. A mianowicie komentowanie starych postów podwójnie - np. jak można pod starym hot buysem, który już dawno pożegnał się ze Starplazą napisać 'Zamierzam kupić' a po chwili ' Już kupiłam' albo coś w tym stylu ? Od razu kasuję takie komentarze - bo moim zdaniem to jest tylko nabijanie punktów w TK :)
  Mam nadzieję, że mnie rozumiecie i nie macie żalu, że o tym mówię :)
  Ale takie sprawy należy rozwiązywać, bo później ktoś może mieć pretensje, że się stara cały miesiąc a ktoś nabije setkę komentarzy w jeden dzień ;)

  ReplyDelete
 8. :D Hmmm :/ Again The girls Coment old posts?! :o

  ReplyDelete
 9. I think it's write, there are so many people who glitch!!

  ReplyDelete

Share your opinion / Podziel się swoją opinią