2012/12/11

I recommend...#18/ Polecam...#18


When Wendy Christensen has a vision of an accident on the roller coaster, resulting in her and her friends' deaths, she instantly begins to panic, causing more of her friends to be left of the ride. The remaining friends, including Wendy's boyfriend, are stuck on the roller coaster and find themselves involved in the accident. With death waiting around the corner, Wendy and Kevin Fischer must try and work out death's plan, before they and the remaining survivors end up dead.(source:imdb.com)
▬▬▬▬▬
Grupa nastolatków wybiera się do wesołego miasteczka. Wendy przez cały czas robi zdjęcia znajomym. Przed wejściem do kolejki górskiej dziewczyna ma złe przeczucie jednak za namową chłopaka wsiada do wagonika. Tuż przed startem ma straszna wizję, w której widzi jak wszyscy jej znajomi łącznie z nią giną na tej właśnie kolejce. Zaczyna histeryzować i wysiada, a za nią 6cioro znajomych, którzy nie wierzą w to co widziała dopóki nie zostają świadkami katastrofy kolejki. Po pewnym czasie zaczynają ginąć pierwsze osoby a Wendy orientuje się, że to właśnie na zdjęciach zrobionych w wesołym miasteczku znajdują się wskazówki co do tego jak zginą...(źródło:filmweb.com)

Made by DUDI_05

10 comments:

 1. I've seen the first two, I enjoyed them although I'm not good with horror movies! - applemartini

  http://stard0llsecrets.blogspot.ca/

  ReplyDelete
 2. ciekawe ;) fajnie się zaczyna, szczerze to nie widziałąm

  ReplyDelete
 3. Wszystkie filmy z tej serii są trochę naciągane i nierealne ale dla relaksu można pooglądać :) Pamiętam jak po obejrzeniu pierwszej części uważałam aby mi przypadkiem żadna cegłówka na głowę nie spadła lol ;D

  ReplyDelete
 4. Anonymous12/12/2012

  Awesome :D Thanks!

  ReplyDelete
 5. Lubię każdy część "OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE".! Te filmy są zrobione tak na serio. Fajny film. ;)

  ReplyDelete
 6. Ciekawe, może obejrzę.

  ReplyDelete
 7. Anonymous12/12/2012

  Miło pooglądać

  ReplyDelete
 8. Anonymous4/12/2013

  :) Thanks... :)

  ReplyDelete
 9. Pretty much am a fan for the first and third ones... the rest i didn't really like all that much.

  ReplyDelete

Share your opinion / Podziel się swoją opinią