2012/12/17

I recommend...#19/ Polecam...#19

 WANTED/ŚCIGANI
 Wesley's  life is over - his pathetic old one, anyway... Fortunately, it is all because of a girl. Enter sizzling-hot Fox , who crashes into his life and introduces him to the Fraternity, a secret society of assassins, led by the enigmatic Sloan. Seems Wes's long-lost father was killed while working for the Fraternity and Wes has been selected to target the rogue member who murdered him. But before he can complete his assignment, Wes must first uncover the dark secrets behind the Fraternity in order to determine his own destiny (source:imdb.com)
 ▬▬▬▬▬▬
Wesley Gibson  jest zwykłym młodym chłopakiem. Pracuje w biurze, szef go nienawidzi, a jego dziewczyna całkowicie go ignoruje. Do czasu... Wesley poznaje Fox. Kobieta wyjawia mu, że jego ojciec był jednym z najokrutniejszych i najsłynniejszych płatnych zabójców. Chłopak zostaje zwerbowany do tajnej organizacji - Fraternity, której zadaniem jest szkolenie nowych morderców. W tym samym miejscu uczył się kiedyś ojciec Wesley'a. Teraz on ma zająć jego miejsce. Do nowej roli przygotuje go tajemniczy trener, Sloan. Ale już podczas pierwszego zadania Wes odkryje, że jedyną rzeczą trudniejszą od odbierania czyjegoś życia, jest zapanowanie nad swoim własnym!(źródło:filmweb.com)

9 comments:

 1. Nie oglądałam ale może obejrzę.

  ReplyDelete
 2. Anonymous12/17/2012

  I kinda want to watch that now :D

  ReplyDelete
 3. Film całkiem ciekawy jest - ale główna rola męska to jakiś wymoczek... Nie obrażając nikogo ;) Ale można przymykać oczy jak się pojawia :D

  ReplyDelete
 4. też nie oglądałam :P, dziwne, tak wielu rzeczy nie widziałam

  ReplyDelete
 5. Anonymous12/18/2012

  oglądałam super film

  ReplyDelete
 6. I want to whach this :)

  ReplyDelete
 7. Awesome! Thanks for the suggestion! :) - applemartini

  http://stard0llsecrets.blogspot.ca/

  ReplyDelete
 8. Anonymous4/12/2013

  Awesome..WOW...

  ReplyDelete
 9. Woah...Angelina is really good in action movies :) It looks interesting!

  ReplyDelete

Share your opinion / Podziel się swoją opinią