2013/01/20

Important! / Ważne!


Hey dollies! Could you spare a moment to take part in our survey, please?
It's really VERY important.
We spend huge part of our time writing new articles, posting Stardoll news or freebies, creating lotteries... Unfortunately , week by week , we have less and less comments...
We need to know what the problem is... 
The lottery post has more than 130 comments and the regular one only 2?
We don't want to believe you are with us only for money /free rare clothes...
If the situation doesn't change,  we will probably close the blog or stop writing it in English. The survey is anonymous - so don't worry - we will not recognize you.
If you don't see the survey or you have some problems - click HERE 
▬▬▬
Hej dollki! Czy możecie poświęcić chwilkę aby wziąć udział w ankiecie poniżej ?
To naprawdę DUŻO dla nas znaczy.
Spędzamy kawał wolnego czasu pisząc nowe artykuły; posty o stardollowych darmówkach, nowościach; loterie... Niestety z tygodnia na tydzień jest coraz mniej komentarzy.
Chcemy po prostu wiedzieć gdzie tkwi problem...
Posty o loteriach komentuje ponad 130 osób a zwyczajny post ma 2 komentarze?
Naprawdę nie chcemy wierzyć, że jesteście tutaj z nami jedynie dla kasy / cennych ubrań...
Jeśli sytuacja się nie zmieni, będziemy zmuszone zamknąć bloga albo zdecydowanie go ograniczyć.  
Ankieta jest anonimowa - więc nie martwcie się - nie rozpoznamy was.
Jeśli nie widzisz ankiety albo masz problemy z jej szerokością - kliknij TEN link.
 

22 comments:

 1. @Lucresha12: Thank you, if you have any suggestions, feel free to write sth in the comment :)

  ReplyDelete
 2. Anonymous1/20/2013

  Dobry pomysł z tą ankietą, wzięłam udział. Pozdrawiam :)

  22Lucy22

  ReplyDelete
 3. ZOE_DIVINE1/20/2013

  Its sad that most people only come to your blog for the contests and money but there are still people like me who are legit and really enjoy your blog so keep it open please?

  ReplyDelete
 4. Mam nadzieję, że nie będziecie zmuszone usunąć bloga.

  MistAsh29634

  ReplyDelete
 5. @MistAsh : To zależy tylko i wyłącznie od ludzi , jeśli nadal nasza praca będzie olewana - to po prostu przestanę odczuwać jakąkolwiek przyjemność z prowadzenia tej strony... Nawet teraz - post przeczytało 30 osób ale w ankiecie wzięło udział zaledwie 8 -_- Top komentatorzy (wszyscy, bez wyjątku do tej pory) zmywają się tuż po otrzymaniu kasy.
  Ale rzucić post z loterią - to wszyscy lecą - sorry ale jak ostatnim razem przeglądałam się w lustrze to nie miałam ogromnego napisu na czole 'SPONSOR - IDIOTA'... Moja cierpliwość jest tymczasowa. Tak to właśnie jest - człowiek może się starać - wymyślać jakieś nowości aby zaciekawić odbiorcę , a odzew jest znikomy ;( Na początku chciałam aby blog powoli przekształcił się w stronę głównie rozrywkową, po to właśnie było wprowadzenie działów dotyczących filmu, gwiazd, muzyki, mody i innych ciekawostek ze świata... Ale to nie przejdzie bo po tych kilku ankietach okazuje się , że ludzie się tym kompletnie nie interesują. Wolą posty o darmówkach O_O Sorry ale obecnie Stardoll totalnie nas zlewa - ile jest tych darmówek miesięcznie? 5? I to tych samych , powtarzających się...
  Widzisz więc, że ciężko jest tworzyć dla samej siebie, schizofrenii jak na razie nie mam aby dalej to kontynuować :/

  Nawet jak zamkniemy bloga - to każdy z was ma coś zapasowego w zanadrzu - blogów o Stardoll jest mnóstwo - tęsknić nie będziecie ;)

  ReplyDelete
 6. I read your blog every time there is a new post! :)
  I just don't comment, that's all!

  ReplyDelete
 7. @vindii77: Well, I spend a big part of my time to write new articles - you guys sometimes should write sth to let me know you are still here -_-

  ReplyDelete
 8. I will comment more from now on, I read all your posts but I don't comment often :)

  ReplyDelete
 9. I came to the blog by an advertisement of the lottery, and I'm a follower. I read all the posts but I just don't always have the time to comment. Maybe you could add rating or reactions to the posts so people can share their opinion more quickly?

  ReplyDelete
 10. Please do not assume that.please no off

  ReplyDelete
 11. Pinklady123cool1/21/2013

  Done! I'm really sorry for not commenting more often.I promise from now on it will be different.I want you to know no matter on how much comments you have there are always and always will be people who support you and blog,effort you and other writers put into it.

  ReplyDelete
 12. @OLAdvb: Ja na pewno będę tęsknić, to najlepszy blog o stardoll jaki widziałam, staram sie komentować wszystko i na pewno nie przestanę. Ja prowadzę bloga na którego nikt nie zagląda, i nikt nie komentuje, więc chyba znam wasze uczucie. Trzymam kciuki i liczę na pozostałych obserwatorów ;)

  ReplyDelete
 13. I have an illness which has kept me off Stardoll for almost a week. I have been very busy in my personal life, too. But I like this blog and hope to read/comment all the time. Usually if I read something, I will comment. Unless it is of NO interest to me at all. That doesn't happen very often!

  ReplyDelete
 14. I will take the survey! Although I'm not sure if it really applies to me because I comment on all of your posts!! - applemartini

  http://stard0llsecrets.blogspot.ca/

  ReplyDelete
 15. Ja niestety nie mam czasu, żeby cały czas siedzieć na blogach. Jeśli znajdę wolną chwilkę to poświęcam ją na bloga, na którym pisze. Życzę Ci w powodzenia rozwijaniu bloga.
  Udział w ankiecie oczywiście wzięłam.

  ReplyDelete

Share your opinion / Podziel się swoją opinią