2011/07/30

Nowe możliwości na blogu / New features on blog : Chat Box & Music iPod


Chat Box
Jak widzicie na blogu dostępny jest nowy dodatek. Dlaczego go tutaj umieściłam ? Ponieważ chciałam aby nasi czytelnicy mogli w prosty sposób kontaktować się z nami jak i pozostałymi użytkownikami.
Sprawdź prawą stronę bloga - po prostu wpisz swoje imię ( np. nazwę użytkownika ) i zostaw wiadomość :) Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić :) Macie jakieś pytania ? - pytajcie w komentarzach pod postem =)

Music iPod
Nie chciałam abyście czuli się nieswojo, ponieważ z reguły nie słuchamy  kawałków, których nie lubimy, prawda? Dlatego, jeżeli chcecie coś sobie posłuchać  - możecie włączyć iPoda znajdującego  się w pasku , po prawej stronie.  A jeżeli lubicie ciszę podczas czytania postów - po prostu zignorujcie ten gadżet :)

  ●▬۩۞۩
 
Chat Box
There is a new feature I added on the blog. Why I added this? It is because we want to make our readers interact to us and to other readers.
Check out the right side of the blog. Just simply enter your name and leave a message . I hope you will have fun
J If you have any questions - comment below :)

Music iPod
I didn’t want you to be disturbed by this gadget because it’s annoying to listen to the music we don’t like to hear ;) That’s why you have an option to turn the music on  ;)
If you don’t like it  and if you enjoy silence – just don’t turn it on ;) 

1 comment:

Share your opinion / Podziel się swoją opinią