2011/07/30

Zmiana / ChangeZ racji tego, że dodatek TOP KOMENTATORZY nie działał jak należy  - usunęłam go i chwilowo nie zamierzam go przywracać - tym samym pierwszym i na chwilę obecną, ostatnim Top Komentatorem zostaje Jnala123. Wysyłam ci upominek :) Wszyscy się staraliście i za to wam dziękuję! Mam nadzieję, że nadal będziecie się z nami dzielić opiniami na temat bloga ;)
Zmieniłam właśnie zwykły formularz komentarzy na coś bardziej profesjonalnego ;) Łatwy w użyciu: po prostu wpisujesz imię ( najlepiej używaj nazwy blogowego konta, jeśli takie posiadasz ) i wysyłasz wiadomość. Teraz dodatkowo możesz bezpośrednio odpowiadać na wybrane komentarze poprzez opcję REPLY.  Moderuję wszystkie komentarze, więc jeżeli sądzisz, że jakiś komentarz jest nie na miejscu, ktoś zachowuje się w niewłaściwy sposób - kliknij przycisk REPORT. Będę o tym powiadomiona.
Miłej zabawy :)

●▬۩۞۩

First of all I need to tell you I had to remove the widget called TOP COMMENTATORS - it didn't work properly and I had to count your comments  by myself ;( So the best commentator in July was Jnala123 - congratulations! I sent  you the gift :) You were all amazing and I hope you won't stop telling us what you think about our blog ;)
I converted our regular blogger comments form to another , more professional widget... Ease to use: you just have to type your name ( always use your blogger name if you have account here ) and send the message. Now you can also reply directly to a specific comment. I moderate everything so if you think the comment is inappropriate - click the REPORT button. I will be notified.
Have fun! :)

2 comments:

Share your opinion / Podziel się swoją opinią